1 ndz Adwentu – 29 XI 2020

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adwent i zarazem Nowy Rok Liturgiczny pod hasłem „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.
  2. Zapraszam codziennie od poniedziałku do soboty na roraty o godz. 16:00. Koniecznie przynośmy ze sobą lampiony.
  3. W I czwartek miesiąca na mszy św. o godz. 16:00 pomodlimy się za wszystkich kapłanów powołanych oraz posługujących w naszej parafii.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź chorych w domach do południa, a św. w kościele przed msza św. o godz. 17:00.
  5. Dziękujemy Parafianom z Długiej Brzeziny na przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii. Troskę o naszą świątynię w sobotę 12 XII powierzamy parafianom z Kolonii Szczerbackiej, Teklinowa i Głębokiej Drogi.
  6. W przyszłą niedzielę wspominamy św. Mikołaja biskupa. Pamiętajmy, aby dzieciom przedstawiać prawdziwy obraz świętego, który wsławił się wspomaganiem biednych i potrzebujących..
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Monice Rynkiewicz za przygotowanie dekoracji adwentowych, Pani Anecie Młodawskiej za wieniec adwentowy i Pani Annie Zielińskiej za przygotowanie obrusów na ołtarze.