1 ndz Wielkiego Postu – 30 II 2020

1. W naszej ojczyźnie obchodzimy dziś Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, pamiętajmy w modlitwie w intencji ojczyzny.
  2. W I czwartek miesiąca na mszy o godz. 16:00 pomodlimy się za kapłanów pochodzących i posługujących w naszej parafii.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź chorych w domach od godziny 8:30. Natomiast w kościele od godziny 15:45.
  4. W piątek Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież o godz. 16:00, którą zakończymy mszą św.
  5. W niedziele Wielkiego Postu na mszy św. o godz. 10:00 zaśpiewamy Gorzkie Żale.
  6. Bardzo dziękuję Annie Zielińskiej i Monice Rynkiewicz za przygotowanie dekoracji wielkopostnej. Troskę o nasz kościół w sobotę 7 III powierzamy parafianom z Kolonii Szczerbackiej, Teklinowa i Głębokiej Drogi.
  7. Teren przy kościele po ułożeniu kostki będzie wymagał uporządkowania. Bardzo proszę o zaplanowanie czasu i pomoc, aby po ułożeniu kostki doprowadzić plac kościelny do porządku.
  8. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę są przeznaczone na ułożenie kostki i uporządkowanie placu wokół świątyni.