14 niedziela zwykła – 4 VII 2021 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie odpustu parafialnego, a także za porządkowanie placu kościelnego.
  1. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca, taca gospodarcza przeznaczona na remonty w naszego kościoła.
  1. Rozpoczęły się wakacje, dlatego pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii, szczególnie kiedy wyjeżdżamy do rodziny czy na odpoczynek.
  1. Świetlica i biblioteka dla mieszkańców i gości czynna w okresie letnim od godz. 11:00 – 19:00.
  1. W gablocie parafialnej znajdziemy informację dotyczące pieszej pielgrzymki na Jasną górę z naszego dekanatu.
  1. Teraz troskę o naszą świątynię w sobotę 10 VII powierzamy narzeczonym Dominice i Marcinowi Mączka.