15 niedziela zwykła – 11 VII 2021 r.

1. Dziś taca gospodarcza przeznaczona na remonty naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na ten cel.
  1. Podczas objawień Matki Bożej w Fatimie trojgu Pastuszkom: Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi; Maryja prosiła: „Omawiajcie codziennie różaniec”. Zapraszam więc wszystkich czcicieli Matki Bożej, a szczególnie osoby należące do Kółka Żywego Różańca, na Nabożeństwo Fatimskie i Różaniec we wtorek 13 lipca o godz. 16:30 i msze św. o Matce Bożej o godz. 17:00.
  1. Rozpoczęły się wakacje, dlatego pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii, szczególnie kiedy wyjeżdżamy do rodziny czy na odpoczynek.
  1. Świetlica i biblioteka dla mieszkańców i gości czynna w okresie letnim od godz. 11:00 – 19:00.
  1. W Parafii w Skrzyńsku trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę z naszego dekanatu.
  1. Dziękujemy nowożeńcom Dominice i Marcinowi Mączka za  przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii. Troskę o naszą świątynię. w sobotę 22 VII powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu.