17 niedziela zwykła 28 VII 2019 r.

1. Z racji I -go czwartku miesiąca na mszy św o godz. 17:00 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonnej. Na zakończenie mszy św., przed  Najświętszym Sakramentem, wspólnie pomodlimy się za wszystkich kapłanów pochodzących i pracujących w naszej Parafii.
  2. W I-szy piątek spowiedź chorych w domach. Proszę po mszy św. o zgłoszenie osób, które same nie mogą przyjść do kościoła, a chciałyby się wyspowiadać i przyjąć komunie św. w domu. Spowiedź w kościele od  godz. 16:40. Na zakończenie mszy św. będzie wystawienie Najświętszego sakramentu i odmówimy Litanie do Serca Pana Jezusa.
  3. W przyszłą niedziele na zakończenie mszy św. o godz. 10:00, pomodlimy się za dzieci i wszystkie obecne otrzymają specjalne indywidualne błogosławieństwo.
  4. Dziękujemy mieszkańcom Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii. Teraz troskę o naszą świątynie w sobotę 10 VIII powierzamy parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny.
  5. Biblioteka i świetlica w budynku starej szkoły, zapraszają wszystkich chętnych od wtorku do soboty w godz. od 10:00-18:00.
  6. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane w intencjach:
    – w czwartek o godz. 17:00 – dz. bł. dz.bł. za Monikę w 9 r. ur.
    – w sobotę o godz. 17:00 + Krystynę i Zygmunta Chmielewskich;
    – w niedzielę
                    – o godz. 8:00 + Anielę Mariana Siatkowskich,
                                            zm. Zawadzkich i Kubickich;
                    – o godz. 10:00 + Annę Pol, zm. Polów i Pojmerów;
                    – o godz. 12:00 + Kazimierza Zbroszczyka.