Powrót do Ogłoszenia parafialne

17 niedziela zwykła 28 VII 2019 r.

 1. Z racji I -go czwartku miesiąca na mszy św o godz. 17:00 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonnej. Na zakończenie mszy św., przed  Najświętszym Sakramentem, wspólnie pomodlimy się za wszystkich kapłanów pochodzących i pracujących w naszej Parafii.
 2. W I-szy piątek spowiedź chorych w domach. Proszę po mszy św. o zgłoszenie osób, które same nie mogą przyjść do kościoła, a chciałyby się wyspowiadać i przyjąć komunie św. w domu. Spowiedź w kościele od  godz. 16:40. Na zakończenie mszy św. będzie wystawienie Najświętszego sakramentu i odmówimy Litanie do Serca Pana Jezusa. 
 3. W przyszłą niedziele na zakończenie mszy św. o godz. 10:00, pomodlimy się za dzieci i wszystkie obecne otrzymają specjalne indywidualne błogosławieństwo.
 4. Dziękujemy mieszkańcom Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii. Teraz troskę o naszą świątynie w sobotę 10 VIII powierzamy parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny.
 5. Biblioteka i świetlica w budynku starej szkoły, zapraszają wszystkich chętnych od wtorku do soboty w godz. od 10:00-18:00.
 6. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane w intencjach:
  – w czwartek o godz. 17:00 – dz. bł. dz.bł. za Monikę w 9 r. ur.
  – w sobotę o godz. 17:00 + Krystynę i Zygmunta Chmielewskich;
  – w niedzielę
                  – o godz. 8:00 + Anielę Mariana Siatkowskich,
                                          zm. Zawadzkich i Kubickich;
                  – o godz. 10:00 + Annę Pol, zm. Polów i Pojmerów;
                  – o godz. 12:00 + Kazimierza Zbroszczyka.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com