18 niedziela zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

1. Dziś na zakończenie mszy św. o godz. 10:00, pomodlimy się za dzieci i wszystkie obecne otrzymają specjalne indywidualne błogosławieństwo.
  2. W najbliższą środę wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie są w stanie osobiście wybrać się pieszo do Częstochowy zapraszamy do wzięcia udziału w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę, której patronuje św. Jan Paweł II. Zachęcam, aby pielgrzymów którzy będą w środę przechodzić przez naszą parafie poczęstować zimnym kompotem, owocami lub czymś słodkim. Podczas mszy św o godz. 17:00 będziemy modlić się w intencjach, które pielgrzymi niosą na Jasną Górę.
    Program duchowego pielgrzymowania ze specjalną modlitwą jest wyłożony na stoliku pod chórem.
  3. W najbliższą sobotę 10 VIII troskę o naszą świątynie powierzamy parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny. Bardzo proszę także o dokończenie koszenia terenu wokół świątyni.
  4. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane w intencjach:
    – w poniedziałek o g. 17:00 – dz.bł. za Magdalenę Kieszek w 9 r.ur.
    – we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego.
    Msze św. o g. 8:00 –
                           10:00 – Władysława i Władysławę Pol i Stefanię Wełpa
                           12:00 –
    – w środę g. 17:00 –
    – w czwartek g.17:00 –
    – w piątek g. 17:00 –
    – w sobotę o godz. 17:00 + Sabinę i Mieczysława Kubickich
                                   17:30 + o spokój duszy bezimiennego dawcy;
    – w niedzielę g. 8:00 + Jana, Marię, Marka, Mariana, Gustawa Werenców;
                          g. 10:00 + Stanisława Ziomka;
                          g. 12:00 + Leszka Zawisłowskiego.