2 ndz Wielkiego Postu – 8 III 2020

2 niedziela Wielkiego Postu

1. W piątek o godz. 16:00 zapraszam na Drogę Krzyżową szczególnie osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w tym szczególnym nabożeństwie wielkopostnym.
  2. W niedziele na mszy św. o godz. 10:00 zaśpiewamy Gorzkie Żale.
  3. Bóg zapłać parafianom z Kolonii Szczerbackiej, Teklinowa i Głębokiej Drogi za przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii.
  4. Bardzo proszę, aby poszczególne wioski zebrały dobrowolne ofiary na kwiaty do Grobu Bożego.
  5. Teren przy kościele po ułożeniu kostki będzie wymagał uporządkowania. Bardzo proszę o pomoc w porządkowaniu placu w sobotę 14 III o godz. 9:00.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane dziś na tacę na porządkowanie placu w około świątyni, a także za imienny dar serca od: Danuty i Andrzeja Ziomków – 100 zł.
  7. Z Okazji Dnia Kobiet składam wszystkim Parafiankom najlepsze życzenia – obfitości Bożego błogosławieństwa, właściwego rozumienia i przeżywania tego pięknego daru od Boga, jakim jest bycie Kobietą. Zapraszam szczególnie wszystkich panów na mszę św. w intencji wszystkich kobiet naszej parafii we wtorek o godz. 16:00.