2. niedziela po Bożym Narodzeniu

II Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. Wczoraj minęło 148 lat od narodzin św. Teresy – patronki naszej parafii. Na zakończenie mszy św. odmówimy Litanię do św. Teresy, aby zawierzyć siebie i swoje rodziny Jej opiece i uprosić ustanie pandemii.
  2. Dziś także z racji I niedzieli miesiąca na mszy św. o godz. 10:00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, a na zakończenie otrzymają indywidualne błogosławieństwo.
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św o godz. 8:00 i 10:00, podczas których zostanie poświęcona kreda i kadzidło. W tym dniu będzie można złożyć ofiarę na misje do puszek pod chórem
  4. W poniedziałek mija 75 lat urodzin, a w środę 28. rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Henryka Tomasika. W modlitwach osobistych i Modlitwie Wiernych polecamy Bogu Dostojnego Jubilata.
  5. Za tydzień ofiary złożone na tacę są przeznaczone na remonty i porządki w naszej świątyni.
  6. Troskę o nasz kościół w sobotę 9 I powierzamy parafianom z Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.