2. Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 12:00. Podczas każdej mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Przy wyjściu z kościoła także będzie rozprowadzane kadzidło i kreda, abyśmy mogli na swoich drzwiach wejściowych zaznaczyć, że w tym domu mieszkają chrześcijanie.
  2. Bóg zapłać parafianom z Koloni Szczerbackiej, Teklinowa i Głębokiej Drogi za przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii. Teraz troskę o nasz kościół w sobotę 18 I powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu.
  3. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy, która podejmie się układaniem kostki wokół świątyni. Prace rozpoczną się jak tylko pogoda na to pozwoli. W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, taca będzie przeznaczona na ten cel.