2 niedziela zwykła – 19 I 2020 r.

1. Trwa w Powszechny Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w swoich modlitwach.
  2. Dziś swoje wspomnienie chrztu czyli imieniny obchodzi Pasterz naszej diecezji Ks. Biskup Henryk Tomasik. Módlmy się za naszego biskupa oraz diecezję radomską.
  3. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  4. Dziś przed kościołami w naszej diecezji wierni mogą złożyć ofiarę do puszek przeznaczona na utrzymanie diecezjalnych środków społecznego przekazu.
  5. Dziękujemy parafianom z Ruskiego Brodu za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii, Teraz troskę o nasz kościół w sobotę 1 II powierzamy parafianom z Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.