21 niedziela zwykła – 25 sierpnia 2019 r.

1. Jutro Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszam na msze św. o godz. 17:00, podczas której odmówimy Śluby Jasnogórskie.
  2. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyjęli we wtorek Pielgrzymkę Warszawsko-Praską udającą się na Jasną Górę.
  3. Przygotowanie świątyni w najbliższą sobotę do liturgii przyszłej niedzieli powierzamy parafianom z Teklinowa, Głębokiej Drogi i Kolonii Szczerbackiej.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 8:00 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony podczas uroczystości zwanej „Dożynkami”. Bardzo proszę przedstawicieli wszystkich wiosek o zorganizowanie i przygotowanie wieńców dożynkowych.
  5. Także w przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci na msze św. o godz. 10:00, podczas której zostaną poświęcone przybory szkolne, a każde dziecko otrzyma specjalne błogosławieństwo na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  6. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane:
    26 VII – Poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej
    17:00 + Józefę, Jana i Czesława Rejmerów
    27 VIII – wtorek – św. Moniki
    17:00 Różaniec
    28 VIII – środa – św. Augustyna
    17:00 + Jana Skorupę
    29 VIII – czwartek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
    17:00 Msza św.
    30 VIII – piątek
    17:00 Msza św.
    31 VIII – sobota
    17:00 + Michała Polaka w 10 r.śm.
    1 IX – niedziela
    8:00 + Zofię Tomasik