Powrót do Ogłoszenia parafialne

22 niedziela zwykła – 1 września 2019 r.

 1. Jutro o godz. 9:30 na rozpoczęcie roku szkolnego w Ośrodku Wychowawczym w Kolonii Szczerbackiej będzie sprawowana msza św. Bardzo proszę o Waszą modlitwę w intencji tej młodzieży.
 2. W I-szy czwartek miesiąca na mszy św o godz. 17:00 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 3. W I-szy piątek spowiedź chorych w domach. Proszę o zgłaszanie osób, które same nie mogą przyjść do kościoła, a chciałyby się wyspowiadać i przyjąć komunie św. w domu. Spowiedź w kościele od  godz. 16:45. Na zakończenie mszy św. będzie wystawienie Najświętszego sakramentu i odmówimy Litanie do Serca Pana Jezusa. 
 4. W przyszłą niedziele w sanktuarium w Skrzyńsku odbędzie się Dzień Chorych. Rozpoczęcie spotkania o godz. 11:00 i msza św. O godz. 11:30.
 5. Do sakramentu małżeństwa w naszej Parafii przygotowują się: Dawid Marek Sobolewski, kawaler, nasz parafianin, z panną Martą Sławińską, naszą parafianką. Polecam ich Waszej modlitwie, aby jak najlepiej przygotowali się do tak ważnej decyzji w ich życiu.
 6. Zbliża się wspomnienie św. Teresy patronki naszej Parafii i odpustu parafialnego, który odbędzie się w niedzielę 29 IX. Dlatego zapraszam wszystkich do wspólnego generalnego posprzątania naszego cmentarza parafialnego w sobotę 14 września o godz. 9:00. 
 7. Bardzo dziękuję za przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii parafianom z Teklinowa, Głębokiej Drogi i Kolonii Szczerbackiej. Teraz troskę o naszą świątynie powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu. Dziękujemy także bezimiennemu ofiarodawcy za ufundowanie żarówek energooszczędnych do wszystkich kinkietów w kościele.
 8. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane:
  2 IX – poniedziałek
  16:30
  17:00
  • + Stefana i Janinę Wiaderek
   + Stefanię Wełpę i Marię Łacinę
  3 IX – wtorek
  17:00 Msza św.
  4 IX – środa
  17:00 + ks. Witolda Witaska i zm. Kapłanów
  5 IX – czwartek
  17:00 + Stefana i Krystynę Matyniów
  6 IX – piątek
  17:00 + Janinę Wincentego Bomanowskich
  7 IX – sobota
  17:00 + Czesława Samsona w 1 r.śm.
  8 IX – niedziela
  8:00 + Michała Wojtunika w 3 r.śm.
  10:00 + Zofię Tomasik
  12:00

  + Anielę i Bolesława Sadlińskich

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com