23 niedziela zwykła – 6 IX 2020

1. Dziś o godz. 10:00 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony podczas uroczystości „dożynkowej”. Bardzo dziękuje przedstawicielom wiosek za zorganizowanie i przygotowanie wieńców dożynkowych i chleba dożynkowego.
  2. Dziś wszystkie dzieci na mszy św. o godz. 10:00, będą miały poświęcone przybory szkolne.
  3. Zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania na msze św. we wtorek o godz. 17:00, po której odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. Bardzo dziękuję za przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii parafianom z Ruskiego Brodu. Teraz troskę o naszą świątynie powierzamy w sobotę 20 IX parafianom z Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.
  5. W tym tygodniu zostały ułożone płytki na schodach do zakrystii i kaplicy zmarłych oraz została zamontowana nowa tablica ogłoszeń.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na remont zakrystii i nowe okna. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na ten cel.
  7. Dziś we wszystkich kościołach zbierane są ofiary na funkcjonowanie Caritas naszej diecezji. Swój dar serca na ten cel możemy składać do puszek pod chórem.