24 niedziela zwykła – 15 września 2019 r.

1. Do sakramentu małżeństwa w naszej Parafii przygotowują się: Dawid Marek Sobolewski, kawaler, nasz parafianin, z panną Martą Sławińską, naszą parafianką. Polecam ich Waszej modlitwie, aby jak najlepiej przygotowali się do tak ważnej decyzji w ich życiu.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Ruskiego Brodu za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii. Teraz troskę o naszą świątynie w sobotę przed odpustem 28 IX powierzamy parafianom Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.
  3. Bardzo proszę, aby poszczególne wioski zadbały o teren wokół świątyni. Także na cmentarzu proszę posprzątać groby. Msza św. na cmentarzu przed odpustem będzie sprawowana w sobotę 28 IX o godz. 17:00.
  4. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek 26 IX bezpośrednio po mszy św. o godz. 17:00.