25 niedziela zwykła – 22 września 2019 r.

1. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek 26 IX bezpośrednio po mszy św. o godz. 17:00.
  2. Troskę o naszą świątynie w sobotę przed odpustem 28 IX powierzamy parafianom Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.
  3. Bardzo proszę, aby poszczególne wioski zadbały przed odpustem o teren wokół świątyni. Także na cmentarzu proszę posprzątać groby. Msza św. na cmentarzu przed odpustem będzie sprawowana w sobotę 28 IX o godz. 17:00.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej Parafii odpust św. Teresy. Na zakończenie każdej mszy św. odmówimy Litanię do św. Teresy i będzie możliwość ucałowania relikwii. Sumę odpustową o godz. 12:00 odprawi i homilię wygłosi ks. Karol Kostecki. Podczas mszy św. wystąpi chór „Gaude Mater” Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy ze Starachowic. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone z racji odpustu, które zostaną przekazane na ufundowanie kostki wokół kościoła.