Powrót do Ogłoszenia parafialne

26 niedziela zwykła – 29 września 2019 r.

 1.   Bóg zapłać” wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości odpustowej. Dziękuję
  – za posprzątanie kościoła i przygotowanie placu wokół świątyni;
  – za dar odpustowy: nowy mszał rzymskich oraz komplet lekcjonarzy do mszy św.
  – dziękujemy ks. Andrzejowi Kani i parafianom ze Starachowic za ufundowanie nagłośnienia zewnętrznego naszego kościoła (czekamy już tylko na zgodę konserwatora zabytków).
 2. We wtorek rozpoczynamy październik. Zapraszam codziennie na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16:30, a w niedzielę 11:30.
 3. W I-szy czwartek na mszy św o godz. 17:00 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I-szy piątek spowiedź chorych w domach. Spowiedź w kościele od godz. 16:30. Na zakończenie mszy św. będzie wystawienie Najświętszego sakramentu i odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa. 
 4. W przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci na mszę św. o godz. 10:00, podczas której otrzymają specjalne błogosławieństwo.
 5. Także w przyszłą niedzielę zapraszam wszystkich na msze św. o godz. 12:00 z okazji 75 rocznicy bitwy pod Piecykami. We mszy św będą uczestniczyć poczty sztandarowe, kombatanci i ich rodziny oraz przedstawiciele władz samorządowych.
 6. Troskę o naszą świątynie w sobotę 12 X powierzamy parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny. 
 7. W minionym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Józefa Herkę. Jego duszę, a także naszych bliskich polecajmy „Bożemu Miłosierdziu”
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com