26 niedziela zwykła – 27 IX 2020

1. W czwartek wspomnienie św. Teresy patronki naszej Parafii i odpust parafialny. Mszy św. Odpustowej o godz. 17:00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Robert Kowalski – dyrektor Radomskiego Caritasu. Na zakończenie mszy św. odbędzie się procesja woków świątyni. Bardzo proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów oraz uporządkowanie placu w około świątyni.
  2. Codziennie do środy (122. r.śm. św. Teresy) odmawiamy nowennę do św. Teresy.
  3. Codziennie w październiku zapraszam na Różaniec na  mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele o 10:00. Będzie także losowana figurkę Matki Bożej, by przez 24 godziny gościć Ją w swoim domu i modlić się z rodziną.
  4. W I-szy czwartek na mszy św o godz. 17:00 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I-szy piątek spowiedź chorych w domach. Spowiedź w kościele od godz. 16:45.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci na mszę św. o godz. 10:00, podczas której otrzymają specjalne błogosławieństwo. W przyszłą niedziele także na wszystkich mszach św. odbędzie się obrzęd poświęcenia Różańców.
  6. Troskę o świątynie przed odpustem powierzamy teraz w parafianom z Długiej Brzeziny i Huciska.