27 niedziela zwykła – 6 października 2019 r.

1. Zapraszam codziennie na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16:30, a w niedzielę o godz. 11:30. Zachęcajmy dzieci i młodzież oraz naszych bliskich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. W poniedziałek wspominamy Matkę Bożą Różańcową. Wszyscy członkowie Kółek Żywego Różańca mogą w tym dniu otrzymać odpust zupełny.
  3. W zakrystii można już zamawiać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Pamiętajmy, że przy okazji zamawiania wypominek składamy ofiarę na utrzymanie naszego cmentarza.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kościoła, terenu wokoło świątyni i naszego cmentarza parafialnego do uroczystości odpustowej wspomnienia św. Teresy. Troskę o naszą świątynie w najbliższą sobotę powierzam parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny.
  5. Za tydzień 2. niedziela miesiąca, dlatego ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont naszej świątyni.