28 niedziela zwykła – 11 X 2020 r.

1. Dziś przypada 20 Dzień Papieski, przeżywany pod hasłem Totus Tuus. Do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Codziennie zapraszam na Różaniec na mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele o 10:00.
  3. W środę z okazji Dnia Nauczyciela zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej o godz. 17:00 w intencji wszystkich nauczycieli i wychowawców
  4. W czwartek 15 X obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Modlitwą obejmujemy rodziców, którzy przeżyli śmierć dziecka i pragniemy nieść duchowe wsparcie, towarzysząc im w modlitewnym czuwaniu. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w tym dniu o godz. 17:00.
  5. W sobotę wspominamy 2. r.śm. ks. Bonifacego Miązka. Zapraszam na modlitwę Różańcową za wszystkich zm. Kapłanów
  6. W zakrystii można już zamawiać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Pamiętajmy, że przy okazji zamawiania wypominek składamy ofiarę na utrzymanie naszego cmentarza.
  7. Troskę o naszą świątynie w sobotę 17 X powierzam parafianom z Kolonii Szczerbackiej, Głębokiej Drogi i Teklinowa oraz rodzicom młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  8. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na tacę, które są przeznaczone na remont naszej świątyni.