29 niedziela zwykła – 20 października 2019 r.

1. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 16:30, a w niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 10:00. Zachęcajmy dzieci i młodzież oraz naszych bliskich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. W zakrystii można już zamawiać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Pamiętajmy, że przy okazji zamawiania wypominek składamy ofiarę na utrzymanie naszego cmentarza.
  3. Teraz troskę o nasz kościół przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy Marcie i Dawidowi, którzy będą przeżywać swoją uroczystość ślubną w sobotę 26 X.
  4. Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w posprzątanie śmieci na cmentarzu. Bardzo proszę zwrócić uwagę na segregację odpadów na cmentarzy. Bardzo to ułatwi posprzątanie po Uroczystości Wszystkich Świętych.
  5. Dziś przed kościołem możemy złożyć ofiarę do puszki przeznaczoną na misje.