3 ndz Adwentu – 13 XII 2020

1. Dziś wspominamy kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w 1981 r. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich ofiarach tamtego czasu.
  2. Dziś rozpoczynamy także kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
  3. W czwartek 17 XII przypadnie 84. rocznica urodzin papieża Franciszka, którego polecamy opiece opatrzności Bożej.
  4. Zapraszam codziennie na Roraty o godz. 16:00.
  5. Codziennie na Roratach mamy okazję do spowiedzi przed Bożym Narodzeniem.
  6. Zapraszam w sobotę na godz. 9:00 wszystkich chętnych do dekoracji kościoła na Święta Bożego Narodzenia – budowanie szopki oraz obsadzanie i dekorowanie choinek.
  7. Spowiedź chorych w domach odbędzie się w środę 23 XII. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  8. W zakrystii są jeszcze opłatki i świece na stół wigilijny.
  9. Dziękuję parafianom z Kolonii Szczerbackiej, Teklinowa i Głębokiej Drogi za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii. Troskę o naszą świątynię przed Świętami Bożego Narodzenia powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu.