3 ndz Adwentu – 15 XII 2019 r.

1. Zapraszam codziennie od poniedziałku do soboty na Roraty o godz. 16:00. Koniecznie zabierajmy ze sobą lampiony.
  2. Dziękuje wszystkim, którzy przygotowali dekoracje na choinki. Zarazem zapraszam chętnych do dekoracji kościoła na Święta Bożego Narodzenia. W piątek bezpośrednio po mszy św. proszę o pomoc w budowaniu szopki i obsadzaniu choinek, natomiast w sobotę od godziny 9:00 do dekoracji choinek i szopki.
  3. Spowiedź chorych w domach odbędzie się w piątek od godz. 9:00. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  4. Spowiedź adwentowa oraz nabożeństwo 40-godzinne odbędzie się 23 XII podczas mszy św. o godz. 8:00, 10:00 i 16:00.
  5. Burmistrz Miasta i Gminy Przysucha zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy na Placu Kolberga dziś od godz. 14:00-17:00. W programie także wspólne kolędowanie, degustacja potraw, spotkanie z Mikołajem, stoiska z rękodziełem miejscowych twórców w tym prace także z naszej świetlicy.
  6. Organizatorzy zapraszają na Charytatywny Koncert ŚwiątecznyZ serca do serca”, który odbędzie się w sobotę 21 XII o godz. 19:00 w Domu Kultury w Przysusze.
  7. Troskę o naszą świątynię w sobotę 21 XII powierzamy parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny.
  8. W zakrystii są jeszcze opłatki i świece na stół wigilijny.