30 ndziedziela zwykła – 24 X 2021 r.

1. Dziś przeżywamy niedzielę misyjną. Do puszki można złożyć swój dar serca przeznaczony na misje.
  2. W tym tygodniu zapraszam na Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i półrocznych na mszy św. o godz. 16:00:
    – w poniedziałek – Kuźnica, Januchta i Wawrzynów;
    – wtorek – Hucisko i Długa Brzezina;
    – środa – zmarłych z KŻR
    – czwartek – Kolonia Szczerbacka Teklinów i Głęboka Droga
    – piątek – Ruski Bród.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. o godz. 8:00, 10:00 – na cmentarzu i 12:00.
  4. W Dzień Zaduszny msze św. o godz. 8:00 i 16:00.
  5. W zakrystii można już zamawiać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe.
    Pamiętajmy także o składaniu ofiary na utrzymanie naszego cmentarza – od tego roku za każdy gród indywidualnie.
  6. Bardzo dziękuje osobą, które posprzątały teren wokół kosza na cmentarzu: Marii Bomba Teresie i Krzysztofowi Bartos, Stefani Gębskiej i Danucie Gębskiej oraz Młodzieży z MOW Kolonia Szczerbacka.
  7. Troskę o naszą świątynię 30 X powierzamy parafianom z Huciska i Dł. Brzeziny.