30 niedziela zwykła – 27 października 2019 r.

1. Do czwartku włącznie ostatnie już tym roku Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16:30, a dziś w niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 10:00.
  2. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 12:00 – bezpośrednio po której, odbędzie się procesja na cmentarz i nabożeństwo wypominkowe.
  3. W sobotę Dzień Zaduszny msze św. jak w każdą niedzielę.
  4. W zakrystii można zamawiać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Przy okazji zamawiania wypominek składamy ofiarę na utrzymanie naszego cmentarza.
  5. Dziękujemy Marcie i Dawidowi, którzy wczoraj przeżywali swoją uroczystość ślubną za posprzątanie kościoła i kwiaty. Teraz troskę o naszą świątynię w sobotę 9 XI powierzamy parafiom z Teklinowa, Głębokiej Drogi i Kolonii Szczerbackiej.
    Bardzo proszę, aby poszczególne wioski posprzątały plac wokół kościoła przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane do puszki na misje. Zebraliśmy 150 zł, które zostały przekazane na misje.