4 ndz Adwentu – 20 XII 2020

1. Dziś z racji przypadającego dla naszej parafii Nabożeństwa 40-godzinnego, na zakończenie każdej mszy św. odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Przed nami ostatnie dni Adwentu. Ufam, że tak jak przygotowujemy nasze domy do świąt, tak też zadbaliśmy o naszą relację z Panem Bogiem, poprzez modlitwę i spowiedź św.
  3. Roraty w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16:00, a w Wigilię ostatnie Roraty o godz. 7:00. Codziennie na Roratach mamy okazję do spowiedzi.
  4. Spowiedź chorych w domach odbędzie się w środę 23 XII. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  5. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy post oraz tradycję wspólnej modlitwy, czytania opisu narodzenia z Ewangelii św. Łukasza oraz łamania się opłatkiem. O północy zapraszamy na pasterkę.
  6. W zakrystii są jeszcze opłatki i świece na stół wigilijny.
  7. W minionym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Lucynę Bombę i Józefa Bomanowskiego. Ich duszę, a także wszystkich zmarłych powierzajmy Bożemu Miłosierdziu.
  8. Troskę o naszą świątynię przed Świętami Bożego Narodzenia powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu. Bardzo dziękuje za posprzątanie cmentarza.