Powrót do Ogłoszenia parafialne

4 ndz Adwentu – 22 XII 2019 r.

4 niedziela Adwentu

 1. Jutro Spowiedź adwentowa oraz nabożeństwo 40-godzinne. podczas mszy św. o godz. 8:00, 10:00 i 16:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się od godz. 9:00-10:00 i na zakończenie mszy św. o godz. 16:00. 
 2. Okres Bożego Narodzenia to czas, kiedy rodziny odwiedza kapłan z modlitwą i Bożym Błogosławieństwem. To także okazja, aby poznać lepiej swojego proboszcza, a także porozmawiać na tematy religijne i parafialne. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone podczas kolędy, które przeznaczone będą na ułożenie kostki wokół świątyni. Z wizytą duszpasterską udam się w następującym porządku:
  – 27 XII od godz. 9:00 – Hucisko i Długa Brzezina;
  – 28 XII od godz. 9:00 – Kolonia Szczerbacka, Głęboka Droga
                                         i Teklinów;
  – 30 XII od godz. 9:00 – Kuźnica, Wawrzynów, Januchta i Ruski
                                         Bród do kapliczki;
  – 31 XII od godz. 9:00 – od kapliczki w Ruskim Brodzie do końca
 3. Dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kościoła do Świąt Bożego Narodzenia: „Bóg zapłać” za przekazanie choinek i obsadzenie oraz ich dekoracje, za budowa szopki i dekoracji kościoła. Dziękuje parafianom z Huciska i Długiej Brzeziny za posprzątanie świątyni. Niech Dziecię Jezus Was wszystkich obdarzy swoim błogosławieństwem. Troskę o naszą świątynię w sobotę 4 I powierzamy parafianom z Teklinowa, Głębokiej Drogi i Kolonii Szczerbackiej. 
 4. W zakrystii są jeszcze opłatki na stół wigilijny.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com