29 XII – Niedziela św. Rodziny

1. Bardzo serdecznie dziękuje za bardzo miłe przyjęcie z wizytą duszpasterską w swoich domach. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane podczas kolędy, które przeznaczamy na ułożenie kostki i uporządkowania terenu wokół świątyni. Ostatnia część wizyty duszpasterskiej będzie przebiegać w następującym porządku:
    – 30 XII od godz. 9:00 – Kuźnica, Wawrzynów, Januchta i Ruski
                                           Bród do kapliczki;
    – 31 XII od godz. 9:00 – od kapliczki w Ruskim Brodzie do końca
  2. We wtorek zakończenie roku. Zapraszam wszystkich na mszę św. dziękczynną za miniony rok kalendarzowy. Na zakończenie mszy św odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy Rok 2020.
  3. W Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki – msze św. jak w niedzielę o 8:00, 10:00 i 12:00.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca na mszy św. o godz. 16:00 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a także za kapłanów pochodzących i posługujących w naszej parafii.
  5. W pierwszym piątek miesiąca do południa spowiedź chorych w domach, a w kościele okazja do spowiedzi św. przed mszą św. o godz. 16:00.