Św. Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny

1. W czwartek zakończenie roku. Zapraszam wszystkich na mszę św. dziękczynną o godz. 16:00 za miniony rok kalendarzowy. Na zakończenie mszy św odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy Rok 2021.
  2. W piątek Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki – msze św. jak w niedzielę o 8:00, 10:00 i 12:00.
  3. Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca na mszy św. o godz. 10:00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, a na zakończenie otrzymają indywidualne błogosławieństwo.
  4. Bóg zapłać parafianom z Ruskiego Brodu za przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii. Teraz troskę o nasz kościół w sobotę 9 I powierzamy parafianom z Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.
  5. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w dekorację kościoła na Święta Bożego Narodzenia:
    – za ofiarowanie choinek Panu Leśniczemu
    – za przywiezienie choinek Panom: Andrzejowi Bombie, Stefanowi Gębskiemu i Januszowi Janiec.
    – oraz wszystkim, którzy dekorowali i sprzątali kościół.