Ogłoszenia parafialne na niedzielę

16 niedziela zwykła – 18 VII 2021 r.

1. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wiele rodzin straciło swoich bliskich, a także dobytek całego życia. Dlatego dziś obchodzimy w Kościele w Polsce dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie i swoją modlitwą oraz ofiarą do puszek którą są przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na cel pomocy poszkodowanym.
    2. Zbliża się wspomnienie św. Krzysztofa, które przypada 25 VII. Poświęcenie samochodów, motocykli, skuterów i rowerów odbywać się będzie w przyszłą niedzielę po każdej mszy św. na parkingu przed kościołem.
    3. W minionym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Lecha Madeja. Jego duszę, a także wszystkich naszych bliskich zmarłych powierzajmy Bożemu Miłosierdziu.
    4. Troskę o naszą świątynię. w sobotę 24 VII powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu.