23 niedziela zwykła – 8 września 2019 r.

1. Dziś w sanktuarium w Skrzyńsku odbędzie się Dzień Chorych. Rozpoczęcie spotkania o godz. 11:00.
  2. W piątek zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej i należących do Kółka Żywego Różańca na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 16:30.
  3. W sobotę Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Podczas mszy św. o godz. 17:00 będą poświęcone krzyże, a na zakończenie odmówimy Litanię do Krzyża Świętego.
  4. Do sakramentu małżeństwa w naszej Parafii przygotowują się: Dawid Marek Sobolewski, kawaler, nasz parafianin, z panną Martą Sławińską, naszą parafianką. Polecam ich Waszej modlitwie, aby jak najlepiej przygotowali się do tak ważnej decyzji w ich życiu.
  5. Zbliża się wspomnienie św. Teresy patronki naszej Parafii i odpustu parafialnego, który odbędzie się w niedzielę 29 IX. Dlatego zapraszam wszystkich do wspólnego generalnego posprzątania naszego cmentarza parafialnego w sobotę 14 września o godz. 9:00.
  6. Teraz troskę o naszą świątynie w najbliższą sobotę powierzamy parafianom z Ruskiego Brodu.