27 niedziela zwykła – 4 X 2020 r.

1. Codziennie zapraszam na Różaniec na mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele o 10:00.
  2. W środę obchodzimy święto MB Różańcowej, której jest świętem patronalnym Kół Żywego Różańca. Wszystkich członków rodziny różańcowej zapraszam na mszę św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00, podczas której modlić się będziemy za rodzinę różańcową, a członkowie otrzymają odpust zupełny.
  3. W zakrystii można już zamawiać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Pamiętajmy, że przy okazji zamawiania wypominek składamy ofiarę na utrzymanie naszego cmentarza.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kościoła, terenu wokoło świątyni do  odpustu parafialnego, a szczególnie parafianom z Długiej Brzeziny i Huciska za przygotowanie kościoła do odpustu. Troskę o naszą świątynie w sobotę 17 X powierzam parafianom z Kolonii Szczerbackiej, Głębokiej Drogi i Teklinowa oraz rodzicom młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. W sobotę 10 X zapraszam na godz. 9:30 młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Do puszek będzie można złożyć ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. Za tydzień 2. niedziela miesiąca, dlatego ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont zakrystii.