Powrót do Ogłoszenia parafialne

16 niedziela zwykła – 21 VII 2019 r.

 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają swoim darem serca – na tacę czy indywidualnie – spłatę remontu elewacji kościoła i terenu wokół świątyni.
 2. W czwartek przypada wspomnienie św. Krzysztofa, dlatego dziś po każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów.
 3. Dziękujemy mieszkańcom Ruskiego Brodu za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii. Teraz troskę o naszą świątynie w sobotę 27 VII powierzamy parafianom Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa. 
 4. Biblioteka i świetlica w budynku starej szkoły, zapraszają parafian jak i miłych gości od wtorku do soboty w godz. od 10:00-18:00.
 5. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane w:
  piątek 17:00 + Lecha w 2 r.śm. Iwonę, Stefana, Krystynę Matyniów;
  sobota 16:30 + Stanisława Ferensa; 17:00 + Annę i Tomasza Adamczyków.
  niedziela 8:00 + Władysławę, Jana Grzelków, Mariannę Stefana Polaków,   Mariana Prazowskiego, Mariannę i Zygmunta Świecz;
  10:00 + Edwarda w 34 r.śm. Mariannę Małgorzatę Nowakowskich;
  12:00 + Stanisławę, Krzysztofa Światkowskich, zm. Kwiatkowskich i Ruszczyńskich.
 6. Ze względu na urlop ks. Proboszcza, w sprawach pogrzebu czy wezwania do chorego, proszę kontaktować się z ks. Stanisławem – proboszczem Parafii św. Barbary w Nieświniu. Telefon jest na drzwiach plebani i w gablocie parafialnej. Kościół w tym czasie będzie otwierany codziennie o godz. 17:00 na modlitwę Różańcową.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com