20 niedziela zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

1. We wtorek będziemy gościli w naszej Parafii pielgrzymkę Warszawsko-praską udającą się na Jasną Górę. Bardzo proszę, jeśli tylko mamy taką możliwość o przyjęcie ich posiłkiem w swoich domach.
  2. Dziś w Przysusze w kościele św. Nepomucena o godz. 13:00 odbędą powiatowo-gminne się dożynki, którym przewodniczył będzie ks. bp. Henryk Tomasik. Szczegółowy program jest umieszczony gablocie parafialnej.
  3. Serdeczne „Bóg zapłać” nowożeńcom Kalinie i Piotrowi, którzy wczoraj mieli ślub w naszym kościele, za posprzątanie placu i kościoła oraz kwiaty do świątyni.
  4. Msze św. w najbliższym tygodniu będą sprawowane:
    – poniedziałek – czwartku o g. 17:00 – msza św.
    – piątek g. 17:00 + Stefana Nowickiego;
    – sobota g. 17:00 + Kazimierza Zbroszczyka;
                  g. 18:00 + Józefę, Władysława, Józefa, Mariana, Jana, Iwonę Polaków
    – w niedzielę g. 8:00 + Szczepana i Jerzego Wojtunik;
                          g. 10:00 + Janinę Mieczysława Fidos, Stanisławę i Mariana Ślusarczyków.
                          g. 12:00 + Ryszarda Jolantę Stanisława Augustyniaków, Mariannę Cieślak.