2 ndz Adwentu – 8 XII 2019 r.

1. Zapraszam codziennie od poniedziałku do soboty na Roraty o godz. 16:00. Koniecznie zabierzmy ze sobą codziennie lampiony.
  2. Dziękujemy parafianom z Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa za przygotowanie świątyni do dzisiejszej liturgii. Teraz troskę o naszą świątynię w sobotę 21 XII powierzamy parafianom z Huciska i Głębokiej Drogi.
  3. „Bóg zapłać” wszystkim którzy swoją ofiarą na tacę wspomagaja utrzymanie naszego kościoła.
  4. W ostatnim czasie nasiliły się na naszym terenie oszustwa osób starszych i samotnych, z którymi przestępcy kontaktują się telefonicznie, bądź podszywając się pod urzędników lub policjantów. W gablocie i na naszej stronie internetowej jest umieszczony stosowny komunikat policji. Postarajmy się porozmawiać i uczulić swoich rodziców czy dziadków na te formy oszustwa.
  5. W zakrystii są już opłatki i świece na stół wigilijny.