31 niedziela zwykła – 1 XI 2020

1. Listopad w tradycji poświęcony jest szczególnej pamięci o zmarłych. Zapraszam codziennie do 8 XI na mszę św. o godz. 16:00, podczas której będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych, a za przyjęcie komuny św. i nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust za zmarłych.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca na mszy św. o godz. 16:00, pomodlimy się w intencji wszystkich zmarłych kapłanów pochodzących i posługujących w naszej parafii.
  3. W pierwszy piątek do południa spowiedź chorych w domach, a w kościele przed msza św. o godz. 16:00.
  4. Przez cały listopad można zamawiać wypominki. Przy okazji zamawiania wypominek składamy ofiarę na utrzymanie naszego cmentarza. Przy tej okazji pamiętajmy, aby zawsze segregować odpady na cmentarzu. Ułatwi to i obniży koszty wywozu śmieci.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont zakrystii.
  6. Dziękujemy parafiom z Ruskiego Brodu za posprzątanie kościoła i placu przed kościołem oraz ufundowanie dekoracji kwiatowych na Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy tej okazji „Bóg zapłać Pani Monice Rynkiewicz za udekorowanie kościoła. Teraz troskę o naszą świątynię w sobotę  14 XI powierzamy parafianom z Kuźnicy Teklinowa i Wawrzynowa. Proszę także poszczególne wioski o zgrabienie liści przy kościele.