1 ndz Adwentu – 1 XII 2019 r.

1. Rozpoczęliśmy Adwent i nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Eucharystia daje życie” dlatego zapraszam codziennie od poniedziałku do soboty na roraty o godz. 16:00. Koniecznie zabierzmy ze sobą codziennie lampiony.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Na mszy św. o godz. 16:00 pomodlimy się za wszystkich kapłanów powołanych oraz posługujących w naszej parafii.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź św. w kościele od godz. 15:40.
  4. Troskę o naszą świątynię w sobotę 7 XII powierzamy parafianom z Kuźnicy, Januchty i Wawrzynowa.
  5. W przyszłą niedziele w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, podczas mszy św. o godz. 10:00, dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą miały poświęcone medaliki.
  6. Także od przyszłej niedzieli będą w zakrystii opłatki i świece na stół wigilijny.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Anecie, która razem z mamą przygotowała wieniec adwentowy.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadzimy śp. Kazimierza Czerwonkę. Jego dusze, a także naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu.